Alper Erdem
Avukat
Alper Erdem

Alper'in çalışmaları ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku ve iş hukuku danışmanlığı ve bu alanlardaki uyuşmazlıkların çözümünde yoğunlaşmaktadır.

Alper meslek hayatı süresince uluslararası yardım kuruluşları ile tekstil, sağlık, gıda, kimya, tarım ve danışmanlık sektörlerinde yer alan birçok yerli ve yabancı şirkete danışmanlık vermiş ve uyuşmazlıklarının çözümünde onları temsil etmiştir.
 

Avukat - Arabulucu
Savaş Yiğit

Savaş’ın uzmanlıkları, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, kat mülkiyeti hukuku, sözleşmeler hukuku, tüketici hukuku ve icra ve iflas hukuku, başta olmak üzere özel hukuk alanında yoğunlaşmaktadır.

Aynı zamanda Adalet Bakanlığı’nda kayıtlı arabulucu olan Savaş, danışmanlık faaliyetlerini de sürdürmekte, dava takibi ve icra iflas hukuku uygulamalarına ilişkin yoğun adliye tecrübesi sayesinde müvekkillerine hızlı ve etkin çözümler sunabilmektedir.

Savaş Yiğit
Hüseyin Çobanoğlu
Avukat
Hüseyin Çobanoğlu

Hüseyin'in çalışmaları Türk ceza hukuku sistemi, ulusal mevzuattaki ceza normları ve uluslararası ceza hukuku üzerine yoğunlaşmaktadır.

Hüseyin, başta devletin güvenliğine karşı suçlar, ekonomik suçlar ve bilişim suçlarına ilişkin yargılama süreçlerinde mağdur, müşteki ve sanık vekili olarak müvekkillerini temsil etmektedir.

Hüseyin, ceza yargılamasının tüm aşamalarında, Anayasa Mahkemesi ile AİHM nezdindeki başvurularında müvekkillerine destek sağlamaktadır.

Avukat
Şafak Varol

Şafak’ın çalışmaları, iş hukuku, sözleşmeler hukuku ve icra ve iflas hukuku başta olmak üzere özel hukuk alanında yoğunlaşmaktadır.

 

Şafak Varol
Alp Akdaş
Avukat
Alp Akdaş

Alp’in çalışmaları kişisel verilerin korunması hukuku ve iş hukuku alanlarında yoğunlaşmaktadır.

Avukat
Fatih Meral

Fatih Meral, öncelikli olarak icra ve iflas hukuku olmak üzere borçlar hukuku, kat mülkiyeti hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Çalışmaları geniş bir hukuk alanını kapsasa da Fatih, adli süreçlerde mahkeme ve icra daireleri nezdine yürütülen çalışmalardaki titizliği ve detayları hakimiyeti ile ön plana çıkmaktadır.

 

Fatih Meral
Zeynep Ece Uyarer
Stajyer Avukat
Zeynep Ece Uyarer

Zeynep, yasal stajına şirketler, sözleşmeler ve kişisel veri hukuku alanlarında çalışmaktadır.

 

Stajyer Avukat
Mustafa Tayfun Laik

Tayfun’un çalışmaları; borçlar hukuku, ticaret hukuku ve iş hukuku başta olmak üzere özel hukuk alanında yoğunlaşmaktadır.

 

Mustafa Tayfun Laik
Hande Yavuz
Stajyer Avukat
Hande Yavuz

Hande yasal stajında sözleşmeler hukuku, şirketler hukuku, bilişim hukuku başta olmak üzere özel hukuk alanında çalışmaktadır.

Danışman
Doğukan Berk Aksoy

Doğukan, şirketler hukuku, ticaret hukuku ve fikri mülkiyet hukuku ile alanlarında yoğunlaşmaktadır. Ağırlıklı olarak pazara giriş ve pazardan çıkış, ticari sözleşmelerin müzakeresi ve birleşme devralma, şirketlerdeki yapısal değişikliklerin yürütülmesi gibi konularda düzenli olarak yabancı ve yerel müvekkillere danışmanlık vermektedir.

Ayrıca, fikri mülkiyet haklarına ilişkin olarak müvekkillerine tescil, danışmanlık ve dava aşamalarında destek vermektedir.

Doğukan Berk Aksoy