Biz Kimiz?

Biz, bireysel ve kurumsal müvekkillerimize nitelikli hizmet sağlamaya adanmış ve alanlarında uzman avukatlardan oluşan İstanbul merkezli butik bir avukatlık ofisiyiz.

Erdem Hukuk olarak ağırlıklı olarak şirket faaliyetlerinde ve projelerde özel hukuk danışmanlığı, dava, tahkim ve icra takiplerine yönelik uyuşmazlık yönetimi, hukuka uygunluk süreçleri, iş hukuku, fikri mülkiyet ve ceza hukuku alanlarında hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti sunmaktayız.

Ulusal ve uluslararası çalışmalarda edindiğimiz birikim sayesinde, hukuki tecrübemiz ve pek çok sektöre ilişkin ticari bilgimizi harmanlayarak müvekkillerimize ticari fayda odaklı hizmet sunma hedefindeyiz.

Müvekkillerimiz ile güçlü iletişimi ve işbirliğini esas alan çalışma ilkelerimiz doğrultusunda, müvekkillerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, ihtiyaçlarına yönelik olarak en etkin ve hızlı çözümleri geliştirmeye gayretindeyiz. Böylece gerek işletmeler ve yatırımlarına ve gerekse bireyler ve ailelerine azami korumayı sağlayan hukuki araç ve çözümlerden faydalanmalarını sağlıyoruz.